swipe[it]

Resource: http://i.giphy.com/xT1XGYhZZlnrgqETDi.gif

Własna strona internetowa

to obecnie jedna z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych form reklamy. Dla świadomego klienta, wirtualna wizytówka bardzo często bywa wyznacznikiem serwowanej jakości, z kolei dla firmy jest to pole do zaprezentowania się z jak najlepszej strony, a także mocny kanał sprzedażowy. Dobra strona internetowa, to taka, która przyciąga uwagę użytkownika swoją szatą graficzną, działa płynnie na różnych urządzeniach, spełnia standardy wyszukiwarek i wykorzystuje najnowsze technologie.

Na rynku istnieje wiele firm, reklamujących się hasłem “profesjonalne strony internetowe”, ale niewiele z nich orientuje się na czym tak naprawdę polega fachowość w tej dziedzinie. Kilkuletnie doświadczenie w branży i praca z najlepszymi profesjonalistami w Gdańsku oraz Warszawie pozwoliła nam wyjść z inicjatywą i dostrzec zapotrzebowanie dla najbardziej wymagających klientów. W ten sposób powstała firma swipeIT, w której o kluczowe elementy, jakimi są grafika, płynność animacji oraz technologia, dbają prawdziwi inżynierowie.

Świadczymy usługi frontendowe / backendowe dla agencji interaktywnych, dużych firm korporacyjnych jak również dla klientów indywidualnych. Prowadzimy za rękę od początku do końca, dbamy o najdrobniejsze detale i wspieramy w dalszym rozwoju. Naszą pracę rozpoczynamy od wywiadu. W pierwszej iteracji staramy się poznać naszego klienta, wyczuć jaką ma potrzebę oraz w czym możemy mu pomóc. Dopiero po wstępnej analizie sugerujemy dostępne rozwiązania technologiczne, atrakcyjne dla prowadzonej działalności. Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy jak wiele czynników składa się na dobrą stronę internetową. My stoimy po drugiej stronie barykady i wskazujemy jakich materiałów klient potrzebuje, czego mu brakuje, organizujemy sesję zdjęciową i projektujemy całą otoczkę, która go reklamuje. Przejrzysta, przemyślana i nowoczesna szata graficzna to podstawa do stworzenia dobrej strony internetowej. Drugim i najważniejszym etapem jest przełożenie projetu graficznego w działający produkt. Wykorzystując najnowsze technologie kodujemy stronę zgodnie ze standardami RWD (ang. Responsive Web Design) oraz SEO. Niewiele osób wie, że firma Google przestała premiować w swojej wyszukiwarce strony, które nie wspierają responsywności - czyli poprawnego wyświeltania na urządzeniach o różnej rodzielczości ekranu. W ten sposób gwarantujemy, iż strony naszych klientów poprawnie zaindeksują się w wyszukiwarkach internetowych. Mamy "fioła" na punkcie detali oraz performance'u, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Swoje projekty rzetelnie testujemy na wielu urządzeniach i minimalizujemy ryzyko błędu do zera.